E-Fatbike Tour Inclusief Lunch














Wil jij, Eindhoven en omgeving op een stoere en bijzondere manier leren kennen? Dan is deze tour met een E-Fatbike echt iets voor jou!
Boek deze vijf uur durende individuele tour met een lengte van 45 km en geniet onderweg van de mooie omgeving op een stoere, stille, milieuvriendelijke en elektrische Knaap E-Fatbike.
De snelheid is maximaal 25 km per uur en er is voldoende tijd om te genieten van alles om je heen. Op het stuur is een telefoonhouder gemonteerd voor je eigen telefoon. Zo kan je makkelijk en veilig onze zorgvuldig uitgestippelde route via de City Tours Eindhoven web app volgen. Met deze route hoef je zelf niet meer na te denken of te zoeken en kom je langs alle mooie plekjes in de stad en omgeving. De E-Fatbikes zijn zo stil dat je de vogels in het park hoort fluiten!
Je haalt de E-Fatbikes op bij ons op kantoor om 11:00 uur en levert ze uiterlijk tussen 17:00 uur en 18:00 uur weer bij ons in.
Halverwege de route stop je om te genieten van een heerlijke lunch inclusief 1 drankje naar keuze.
Indien er geen tafels meer beschikbaar zijn dan heeft de locatie ook leuke strandstoelen om in te zitten of je neemt de lunch to go mee en eet je deze op in het nabij gelegen park.
Na de lunch heb je weer volop energie om Eindhoven te ontdekken!
Wat is een E-Fatbike?
Op deze stoere, robuuste en urban E-Fatbike maak je alleen een langzame roterende beweging met de trappers zonder kracht te zetten. Het bereik is afhankelijk van de trapondersteuning die je gebruikt; tussen de 70 km en 140 km. Je hebt geen rijbewijs nodig maar enige fietservaring is wel noodzakelijk. Er is geen helmplicht.
Twee personen op één E-Fatbike?
Het is niet toegestaan om met twee volwassenen op één E-Fatbike te fietsen. Het zadel is geschikt voor één volwassenen en een kind van 7 t/m 11 jaar oud.
Kinderen
Het zadel van de fiets is geschikt voor een volwassene en een kind van +/- 7 t/m 11 jaar oud. Het kind moet zelfstandig achterop kunnen zitten d.m.v. voetsteuntjes. De kinderen krijgen een speciaal kindermenu. (zie menu)
Jongeren
Jongeren vanaf 12 jaar met een minimale lengte van 1.40 m mogen zelfstandig de E-Fatbike besturen mits onder begeleiding van een volwassene.
Geen lunch?
Wil je alleen de fietsen huren of liever genieten van een picknick in het bos?
Klik op deze link voor losse verhuur.
Klik op deze link voor een luxe picknick in het bos.
Groepen
Ben je een groep van 15 personen of meer dan hanteren wij een groepstarief.
We kunnen via een collega vanaf 20 E-Fatbikes tot 65 E-Fatbikes verzorgen voor een tarief van € 55,00 per persoon.
Informeer bij ons naar de mogelijkheden en beschikbaarheid.
- Menu
Menukaart
Volwassenen
Menu 1:
- Koffie/cappuccino/thee/fris/tapbier Hertog Jan/huiswijn)
- Twee rustieke sneden brood (keuze wit of bruin) belegd met Prosciutto Crudo Al Pepe Nero (Italiaanse ham).
Menu 2:
- Koffie/cappuccino/thee/fris/tapbier Hertog Jan/huiswijn)
- Twee rustieke sneden brood (keuze wit of bruin) belegd met twee kroketten met mosterdmayonaise en een slaatje.
Menu 3:
- Koffie/cappuccino/thee/fris/tapbier Hertog Jan/huiswijn)
- Twee rustieke sneden brood (keuze wit of bruin) belegd met hummus.
Kinderen
- Flesje frisdrank naar keuze of een glas ranja *
- Tosti ham/kaas of tosti kaas
*indien er ranja wordt gekozen dan mag er ter plaatse een hoorntje of bakje met één bolletje ijs naar keuze worden gekozen.
Graag je keuze vooraf opgeven in de opmerkingen tijdens de boeking.Â
- Highlights
- Individuele E-Fatbike tour door stad en natuur
- Ontdek Eindhoven en omgeving op een urban E-Fatbike
- Centrum met de Bergen, Victoriapark en Domus Dela
- Woensel West met Volta Galvani en de gekleurde huizen
- Strijp-S met het Klokgebouw, Ketelhuisplein en Trudotoren
- Lunch in oud luchthavengebouw
- Philipsdorp, de Blob, PSV stadion en de Philips lichttoren
- Bokt, Sonse Heide en Dommeldal
- Fietsbrug Tegenbosch
- Strijp-R met de productie van Piet Hein Eek
Extra informatie
Vervoer | Knaap E-Fatbike |
---|
- Inclusief
- Mooie 5 uur durende tour van 45 km via de City Tours Eindhoven web app (in acht talen)
- Lunch (zie menu)
- E-Fatbike
- Uitgebreide instructie waarbij techniek en veiligheid worden behandeld
- Exclusief
- Verzekeringen voertuig
- Belangrijk
- Startlocatie : Eindhoven Noord (buiten het centrum) Gratis parkeren en makkelijk per bus bereikbaar. Exacte adres is te vinden op boekingsbevestiging.
- Ophalen om 11:00 uur en inleveren uiterlijk 17:00 uur/18:00 uur.
- Neem het volgende mee
- Identiteitskaart, paspoort of rijbewijs
- Opgeladen telefoon i.v.m. gebruik app
- Regenkleding
- Warm aankleden
- Voorwaarden
Voorwaarden
- Wijzigen naar een andere beschikbare datum in de kalender is tot 25 uur voor de tour zonder kosten mogelijk.
- Annuleren tot 25 uur voor vertrek : € 10,00 p.p. of zonder kosten indien er wordt gekozen voor een voucher (1 jaar geldig). Annuleren kan uitsluitend per e-mail via info@citytourseindhoven.com
- Annuleren binnen 25 uur voor vertrek: 100 % kosten.
- Indien de organisatie de tour moet annuleren vanwege beperkende maatregelen van de overheid (b.v. lockdown) krijg je een voucher ter waarde van het betaalde bedrag. Het voucher kan binnen 1 jaar worden verzilverd voor een product op onze site.
- Wij maken een foto van je ID via een veilige app van de Overheid.
- Maximaal 1 volwassene en 1 kind tot en met 11 jaar (achterop het zadel met alleen voetsteuntjes)
- Wij zijn verzekerd voor aansprakelijkheid indien onze fiets door een defect schade toebrengt aan de huurder
- Overige verzekeringen zoals bijvoorbeeld diefstal of verlies van de E-Fatbike zijn niet inbegrepen
- De huurder is zelf aansprakelijk voor schade in het verkeer door verkeersfouten via de aansprakelijkheidsverzekering particulier van de huurder
- Schade aan de E-Fatbike valt niet onder de dekking via de aansprakelijkheidsverzekering particulier van de huurder. Deze schade is voor rekening van de huurder.
Vanaf
€ 52,50
Gratis omboeken naar een andere datum? Dat kan tot een dag voor vertrek 09.30 uur via WhatsApp, chat of e-mail.

Snel en eenvoudig boeken
Boek je activiteit in slechts enkele minuten
Veilig betalen
100% veilig met SSL-encryptie
Geen stress
Je plaats is gereserveerd
Direct bevestiging
Tickets verstuurd naar je e-mailadres
Gegarandeerde prijzen
Geen extra kosten
+31 6 42 63 18 00
Binnen enkele minuten antwoord op al je vragen
+31 40 209 21 70
Op werkdagen telefonisch bereikbaar
info@citytourseindhoven.com
Of al je vragen per e-mail beantwoord